LeoDuk Design: Про нас
en ua


Засновник і керівник студії Leo D'uk Design дизайнер-архітектор Левко Давидюк

Арт директор - головний дизайнер

Засновник і керівник студії Leo D'uk Design дизайнер-архітектор Левко Давидюк. Освіту здобував у Українській академії дизайну (м.Львів) та в Національному університет “Львівська політехніка”.  Творчу діяльність  розпочав у 2007 році. Починав з проектів інтер’єрів квартир.  В подальшомуу творчому доробку – проекти кав’ярень, пабів, ресторанів, спакомплексів, офісів, телестудій, котеджів, ландшафтних об’єктів з благоустроєм території, малих архітектурних форм у міському середовищі. Серед реалізованих проектів є й архітектурні споруди. Учасник та переможець індивідуальних конкурсів телевізійних проектів "Квадратний метр" (Інтер) та "Ремонт+" (1+1). Серед досягнень є перемога у конкурсі Ukrainian Design: The vert best of (2012) у категорії "дизайн середовища".

 

Команда

 

Олег Винарчик
дизайнер-візуалізатор
Мар'ян Івасик
графічний дизайнер
Матвій Дух
архітектор
Володимир Закалюжний
менеджер

 

Кваліфікація

 

Дизайн інтер'єру Архітектура Предметний дизайн

 

 

 

 

Наші принципи

  • Робимо тільки той продукт, за який нам не було б соромно, і який би піднімав загальний рівень українського дизайну
  • Робимо той продукт, який був би не тільки нашою візиткою, а й клієнта
  • Надаємо великого значення нашим витокам (архетипам). Вважаємо це шляхом до формування явища українського дизайну на міжнародній арені. (Творимо явище українського дизайну)
  • Застосовуємо принцип раціоналізму, або раціонального мінімалізму
  • Відносимося з повагою до природи: черпаємо в ній натхнення, та намагаємося зберегти її застосовуючи принципи екодизайну.
  • Ставимося з повагою до людей, для яких створюємо середовище чи предмет. Намагаємося зрозуміти їхню психологію, почуття.
  • Створюємо простір максимально сприятливий для креативності

Ми живемо тим що створюємо...